fbpx

Sprzedawaj przez internet
Załóż swój sklep na zado.pl

Chciałbyś sprzedawać online, ale nie wiesz jak zacząć?
Uruchom swój sklep w jeden dzień.

Jak to działa?

ZADO to platforma umożliwiająca zrobienie zakupów on-line w lokalnych sklepach. Dzięki naszej interaktywnej mapie, w jednym miejscu łączymy konsumentów i lokalnych przedsiębiorców. Wygoda i prostota zamawiania oraz siła Waszych lokalnych produktów, sprawią, że zakupy u Was staną się jeszcze prostsze i bardziej konkurencyjne dla dużych sieci handlowych.

Co mogę zyskać?

Nowoczesny sklep internetowy

Zado to nowoczesny, intuicyjny i profesjonalny system oparty na najnowszych i stale aktualizowanych technologiach.

Dostawa do klienta

Dzięki współpracy z partnerami logistycznymi pomagamy zorgarnizować dostawy.

Szybkie wdrożenie

Jesteś zainteresowany, ale nie masz za wiele wolnego czasu? Nie martw się, Twój sklep uruchomimy nawet w jeden dzień, bez zbędnych formalności.

Wyróżnienie na naszej mapie

Pinezka sklepu zostanie wyróżniona na naszej mapie. Wizualna ekspozycja i bezpośrednie przekierowanie do Twojego sklepu na zado, zainteresują jeszcze większe grono klientów.

Social Media Marketing

Zareklamujemy Twój sklep na naszych kanałach społecznościowych (Fanpage FB/Instagram/Lokalne grupy na FB). Miesięcznie odwiedza nas kilkadziesiąt tysięcy użytkowników!

Artykuł na blogu

Napiszemy artykuł o Twoim sklepie na naszym blogu. Dzięki temu nie tylko dasz się lepiej poznać klientom, ale również wzmocnisz pozycjonowanie swojego sklepu w wyszukiarkach Google.

Funkcjonalności

Wygodne dodawanie produktów

Produkty dodasz i edytujesz z pomocą panelu dostępnego z poziomu komputera jak i telefonu

Polecane produkty

Wyświetlaj na stronie głównej produkty, które aktualnie polecasz swoim klientom

Płatności online

Udostępnij wygodną i bezpieczną formę płatności dla swoich klientów

Kupony rabatowe

Oferuj rabaty i bony podarunkowe swoim klientom

Import bazy produktów z pliku

Jeśli posiadasz już sklep, w łatwy sposób możesz zaimportować wszystkie produkty do Zado

Integracja z systemami kasowymi

Aktualizuj ceny tylko w jednym systemie dzięki integracji Zado z systemem sklepu

Konta użytkowników

Pozwól klientom zakładać konta i logować się za pośrednictwem platform społecznościowych

Powiadomienia

Automatycznie powiadamiaj klientów o statusie zamówienia za pomocą powiadomień e-mail

Promocje stałe i czasowe

Rób promocje na produkty z możliwością ustalania czasu ich zakończenia

Minimalna kwota zamówienia

Ustal minimalną kwotę zamówienia potrzebną do jego realizacji

Dostawa

Dzięki strategicznemu partnerstwu z liderem polskiego rynku kurierskiego, firmą DPD Polska, możemy zaoferować atrakcyjne warunki dostaw. Niezależnie od tego czy jesteś dużym przedsiębiorcą, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w biznesie, ta oferta jest dla Ciebie.

DPD Food

Usługa dedykowana tym, którzy chcą rozwinąć swój biznes o dostawy żywności w temperaturze kontrolowanej od +1oC do +4oC na terenie aglomeracji warszawskiej. Doręczamy w standardzie DPD Today (maksymalnie następnego dnia licząc od dnia nadania).

DPD Today

W tej usłudze przesyłki wysyłane w określonych odstępach czasu będą doręczane tego samego dnia. Usługa dostępna jest w Warszawie, Łodzi oraz pomiędzy tymi miastami i będzie sukcesywnie rozwijana w innych miastach Polski.

DPD Classic

Najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie w zakresie wysyłek krajowych. Oprócz standardowego, jednodniowego czasu doręczenia usługa DPD CLASSIC obejmuje ubezpieczenie do kwoty 1000 zł, dwie próby dostarczenia oraz informację o doręczeniu dostępną online.

Szczegółowy opis usług dostępny tutaj

Dla usługi DPD Food przygotowaliśmy promocję – umowę próbną na okres 1 miesiąca, w ramach której otrzymasz pakiet 3 paczek po 9,90 zł brutto. Koszt każdej kolejnej paczki DPD Food, to 19,90 zł brutto.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami oferty DPD Polska napisz na: zado@dpd.com.pl lub wypełnij formularz dostępny na stronie: https://www.dpd.com.pl/Inne/DPDFood

Ile to kosztuje?

W Zado mamy proste zasady i brak ukrytych opłat. Za 3% prowizji od wartości brutto zamówień (nie mniej niż 29zł netto) dostajesz profesjonalny sklep internetowy i wiele więcej:

Jak zacząć?

Krok 1. Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. Podaj podstawowe informacje o sklepie i Twoje dane, a my stworzymy indywidualny adres internetowy dla Twojej witryny i przekażemy dane logowania do Panelu Administratora.

Krok 2. Personalizacja sklepu

Używając wysłanych przez nas danych, zaloguj się do Panelu Administratora. W panelu, w łatwy sposób stworzysz kategorie sklepu, dodasz swój asortyment i edytujesz informacje m. in. o metodach płatności, zasięgu dostawy czy danych kontaktowych Twojego sklepu.

Jeżeli nie masz czasu na robienie zdjęć każdego produktu z osobna, możesz zaimportować listę produktów z pliku CSV. Szablon takiego pliku również znajdziesz w Panelu Administratora.

Krok 3. Uruchomienie sklepu

Jeżeli dodałeś już produkty, edytowałeś informacje o sklepie i chciałbyś rozpocząć sprzedaż, skontaktuj się z nami – uruchomimy Twój sklep online.

Krok 4. Promocja sklepu

Klienci z okolicy mogą już składać zamówienia. Podziel się z nimi tą informacją! Na naszych mediach społecznościowych ogłosimy otwarcie Twojego sklepu, a pinezka na zado.pl zostanie wyróżniona.

Krok 5. Obsługa zamówień

Wszystko gotowe – możesz już obsługiwać zamówienia online, a Twoi klienci cieszyć się z ulubionych produktów nie wychodząc z domu. Proste, prawda? 

Co mówią sprzedawcy?

Partnerzy

Media

0
+
Użytkowników
0
+
Miejsc na mapie
0
Uruchomione sklepy
0
+
W trakcie uruchamiania

Załóż sklep na Zado

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Zapisz się do newslettera