fbpx

Zakupy bez wychodzenia z domu #WroclawZdalnieLokalnie

Wspólna inicjatywa portalu Zado.pl i Miasta Wrocław. Nie ryzykuj, zrób zakupy w lokalnym sklepie przez internet. Przedsiębiorco! Załóż własny sklep internetowy, to prostsze niż myślisz. 

#zostanwdomu i zrób zakupy przez internet 

Pandemia koronawirusa znacząco wpływa na lokalny rynek zakupowy. Przyzwyczajenia konsumentów zmieniają się. Limity dotyczące ilości klientów w sklepach znacznie wydłużają czas zrobienia zakupów stacjonarnych. 

Akcja #WroclawZdalnieLokalnie ma zachęcić wrocławian do zamawiania zakupów przez internet z dostawą lub bezpiecznym odbiorem osobistym. Taka forma nie tylko minimalizuje zagrożenie związane z wirusem, ale także pozwala wesprzeć lokalne biznesy w tym trudnym czasie. 

Ponadto inicjatywa ma na celu zachęcenie lokalnych przedsiębiorców do poszerzenia swoich usług o sprzedaż internetową.

Znajdź sklep, w którym zrobisz zakupy online 

Nasza mapa w jednym miejscu zbiera wszystkie miejsca oferujące dostawę do domu lub bezpieczny odbiór osobisty. Aby wyszukać sklep w swojej okolicy: 

  1. Wejdź na https://zado.pl/,
  2. Udostępnij swoją lokalizację lub wpisz adres  
  3. Wybierz lokalny sklep, w którym zrobisz internetowe zakupy  

W niektórych sklepach istnieje możliwość zrobienia zakupów bezpośrednio przez naszą platformę. Punkty te oznaczone są na mapie czarną pinezką. We Wrocławiu można już zrobić zakupy online m.in. w sklepach ze zdrową żywnością: „Peanut Shop” i „Ogródku” oraz w lokalnym warzywniaku przy Olszewskiego 124A „Warzywa Owoce”. Z każdym dniem przybywa kolejnych miejsc – zachęcamy klientów do korzystania z naszej aplikacji.  

Wsparcie dla lokalnych sprzedawców 

Chcemy wspomóc małych przedsiębiorców w dostosowaniu się do nowej rzeczywistości. Właściciele sklepów często nie są przyzwyczajeni do zdalnej formy sprzedaży, dlatego prowadzimy ich za rękę podczas zakładania własnego sklepu internetowego 

Uruchomienie sklepu na naszej platformie jest darmowe. Ponadto, dla przedsiębiorców z Wrocławia, w ramach akcji partnertskiej z miastem Wrocław #WroclawZdalnieLokalnie oferujemy bezpłatny, testowy miesiąc próbny (bez prowizji).  

– Aby dodać swój punkt na mapę wystarczy wypełnić formularz: https://zado.pl/dodaj-miejsce/ 

– Aby założyć własny sklep internetowy na naszej platformie należy zapoznać się z naszą ofertą na stronie: https://zado.pl/biz/ i wypełnić formularz „załóż sklep”. 

Przedsiębiorcy z Wrocławia mogą skorzystać z darmowego miesiąca. Wystarczy wpisać hasło “wroclawzdalnielokalnie” w polu “kod polecający” podczas wypełniania formularza zakładania sklepu.

W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu: kontakt@zado.pl, +48 574 342034. 

Udostępnij